Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Travelportal.cz

Travelportal.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.14/5, 88 hlasování)
Pokračovat na www.travelportal.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Travelportal.cz

Nakupování na Travelportal.cz...

Chcete si vybrat dovolenou a jde Vám především o šířku nabídky? Pak byste měli zvážit využití portálu TravelPortal.cz pro vyhledání Vaší příští dovolené. Tento nástroj nabízí jednoduché řešení pro zákazníky, kteří si chtějí vybírat svoji dovolenou z pohodlí svého domova.

Travelportal slevové kupóny a slevové kódy

TravelPortal.cz je online cestovní agentura, která nabízí databázi zájezdů pouze prověřených českých cestovních kanceláří. Nabídku neustále rozšiřují, aby i ti nejnáročnější turisté našli přesně to, co hledají.

Sjednání zájezdu skrz TravelPortal.cz je zcela jednoduché. Pro výběr zájezdu využijete vyhledávač. Zájezdy můžete zobrazit podle destinace, termínu, délky pobytu, dopravy, místa odjezdu, druhu stravování a také ceny. Rozšířené filtry pak nabízejí druh ubytování, typ zájezdu, last minute možnost, zvýhodněné ceny a další.

Poté Vám již vyskáčou konkrétní zájezdy. U každého z nich naleznete destinaci, druh ubytování, stravování, dopravu a termín, můžete si přečíst o hotelu samotném a o lokalitě, v galerii si prohlédnete fotografie a porovnat můžete také nabídky jednotlivých cestovních kanceláří do stejného hotelu nebo lokality.

Pokud jste si vybrali, pak zbývá pouze zvolit termín. U termínů naleznete data odletu a konkrétní cenu za termín, která se může výrazně lišit. Posledním krokem při výběru termínu je možnost volby pojištění, které je ovšem volitelný. Pojištění si můžete samozřejmě sjednat vlastní.

Pokud se rozhodujete mezi více zájezdy nebo stejnou destinací a různými cestovními kancelářemi, můžete využít porovnávač. Porovnávač vám vedle sebe vyskládá několik nabídek. Ty tak můžete zcela objektivně srovnávat.

Pokud vyplníte své osobní informace a odešlete objednávku, obdržíte potvrzující e-mail. V nejbližší možné době budete kontaktováni pracovníkem TravelPortal.cz, který s vámi domluví detaily a další postup. Pokud si vyberete mezitím zájezd jiný, není problém ještě do té doby zájezd změnit.

Po potvrzení rezervace budete informováni o dokončení koupě zájezdu. To se týká především platby. Pro platbu máte možnost využít platební kartu online, různé online platby nebo třeba příkaz k úhradě.

Přečíst si můžete magazín o cestování a také se můžete přihlásit k odběru novinek. Tam Vám budou zasílány nabídky na ty nejlepší a nejvýhodnější zájezdy z nabídky TravelPortal.cz. Nikdy Vám tak žádná z novinek nebo slev neunikne.

Věříme, že se Vám bude cestování s TravelPortal.cz líbit a že také výrazně ušetříte oproti ceně, kterou by Vám nabídli například na pobočce některé z cestovních kanceláří.

Navštivte www.travelportal.cz

Jak uplatnit slevový kód na Travelportal.cz?

TravelPortal.cz jakožto vyhledávač a zprostředkovatel zájezdů sám neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do TravelPortal.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod TravelPortal.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budete o tomto informováni zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.travelportal.cz

Akční nabídka na TravelPortal.cz

Chtěli byste vyrazit na dovolenou k moři nebo na sportovní dovolenou ale nemáte přímo vybranou destinaci? Pak máte možnost si vybrat cokoliv a navíc k tomu ještě ušetřit. Prostě zavítejte na TravelPortal.cz a tam si vyberte z akční nabídky. Akční nabídka má tu výhodu, že je pro Vás již zlevněná a vy tak opravdu vybíráte z pouze toho nejlevnějšího, co travelportal.cz nabízí. Samozřejmě se můžete také podívat na zájezdy last minute, které nabízejí také výhodné ceny. Jejich data odletu či odjezdu jsou ale velmi blízko - je proto nejlepší, abyste při výběru z této kategorie měli již zabalené kufry a byli připraveni na cokoliv. TravelPortal.cz nabízí zájezdy pouze od prověřených cestovních kanceláří, takže se nemusíte obávat, že byste byli v rukou nějakých nezkušených nekňubů.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Travelportal.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.