Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Trivago.cz

Trivago.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.29/5, 96 hlasování)
Pokračovat na www.trivago.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Trivago.cz

Nakupování na Trivago.cz...

Trivago.cz nabízí hotely za nejlepší cenu na největším vyhledávači hotelů. Porovnávat můžete více než 250 rezervačních portálů, takže dostanete tu nejlepší nabídku ze všech z nich.

Trivago slevové kupóny a slevové kódy

Vyhledávač hotelů Trivago Vám umožní během několika kliknutí porovnat ceny více než 1,3 milionu hotelů z více než 190 zemí světa. Cestovatelé pravidelně využívají tento hotelový vyhledávač pro srovnávání nabídek ve stejné destinaci. Na Trivagu tak najdete ubytování například na víkendový pobyt v Brně nebo Českém Krumlově nejlevněji.

Vyhledávač Trivago vyhledává ceny po celém světě – třeba i v destinacích, které jsou vhodné pro delší dovolenou – například týdenní pobyt v přímořských letoviscích. Firemní zákazníci tu zase naleznou nejlevnější ubytování pro své zaměstnance, které je nutné poslat na služební cestu.

Základem jsou recenze. Na Trivago.cz naleznete více než 175 milionů souhrnných hodnocení hotelů a 19 milionů fotografií, které Vám umožní se dozvědět více o Vaší destinaci. Trivago kombinuje hodnocení, která naleznete na stránkách hotelových řetězců i na webech, které nabízejí rezervaci ubytování jako je Booking.com, HRS nebo Expedia. Je proto ideálním pomocníkem, který Vám pomůže vybrat si dovolenou ve Špindlu tak, abyste zaručeně byli spokojení.

Vyhledávač hotelů Trivago srovnává nabídky hotelů v reálném čase. Své nabídky bere od ostatních rezervačních stránek nebo z ceníků hotelových řetězců. Hotel, který nabízí nejlevnější ubytování, naleznete přímo na Trivago.com je zcela snadné zarezervovat. Kliknutím na tlačítko „Přejít na nabídku“ budete odkázáni na stránku, která nabízí nejvýhodnější cenu hotelu. Požadavky na ubytování můžete na této stránce změnit nebo dokončit rezervaci podle původního zadání Trivago.

Zapomeňte na cestovní kanceláře a jejich předražené rádoby „výhodné nabídky“ z katalogů. Zapomeňte na obvolávání jednotlivých hotelů v lokalitě a zjišťování aktuální ceny z jejich často zanedbaných ceníků. Trivago.cz nejen že Vám ušetří peníze za opravdu nejvýhodnější nabídku, ale také šetří Váš čas. Nejlevnější ubytování je pro Vás vzdálené jen několik kliknutí daleko.

Své hotely si rezervujete přímo na Trivago.cz . Komunikovat Však můžete přímo s ubytovacím zařízením. Pokud máte speciální požadavky na Vaše ubytování, které nejsou uvedeny ve standardní nabídce, můžete je napsat do poznámky (u poznámkového okénka je vždy uvedeno, jaký jazyk můžete použít). Ubytovací zařízení se bude snažit Vašim požadavkům vyhovět.

Pro platbu na Trivago.cz je nutné použít výhradně platební kartu. Většina hotelů vyžaduje platnou kreditní kartu jako záruku rezervace. V nabídce jsou ale také hotely, které přijmou Vaši rezervaci bez kreditní karty. Těchto hotelů je málo, ale jejich počet roste. Rezervaci můžete provést také s použitím karty někoho jiného, pokud máte souhlas držitele karty. V takovém případě při rezervaci napište do zvláštních podmínek jméno držitele karty a uveďte, že Vám dal souhlas s použitím této karty.

Věříme, že se Vám s Trivago.cz bude cestovat ještě pohodlněji a příjemněji, než doteď. Přejeme Vám šťastnou cestu.

Navštivte www.trivago.cz

Jak uplatnit slevový kód na Trivago.cz?

Trivago.cz nenabízí při rezervacích pokojů možnost uplatňovat slevové kódy. Všechny nabídky, které můžete pro Trivago.cz získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na Trivago.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.Pokud se situace změní a Trivago.cz nějakým způsobem slevové výhody do svého obchodní plánu zavede, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na užití takového kódu.

Navštivte www.trivago.cz

Nejoblíbenější destinace Trivago

Máte pocit že Trivago je nutné používat pouze pro cesty do zahraničí? To se ale pletete, protože Trivago.cz nabízí celou řadu českých hotelů nejvyšší kvality i blízké okolí naší republiky. V Praze můžete například bydlet už od 200 Kč na noc, v Brně pak třeba za 257 Kč na noc a v Londýně za 366 Kč za noc. Trivago.cz opravdu nabízí databázi hotelů, která sahá od největších velkoměst na světě jako je Londýn, NewYork, Sydney, Tokio a Dubai až po malé zapadlé města a vesničky - třeba Doksy u Máchova Jezera nebo Úštěk. Chcete bydlet v Penthousu na vrcholu nejvyšších hotelů světa nebo Vám stačí chatrč z klacků někde v africkém pralese? Trivago dokáže zařídit obojí a ještě mnohem více. Pro lepší informace se obraťte na recenze jednotlivých hotelů - nikdy neškodí vidět, do čeho jdete.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Trivago.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.