Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hoppygo.com slevový kupón, Hoppygo.com slevový kód
Hoppygo.com

Hoppygo.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.77/5, 39 hlasování)
Pokračovat na hoppygo.com

Aktuální slevy a akce - srpen 2022

Více o Hoppygo.com

Nakupování na Hoppygo.com...

Hoppygo.com je portál, která vám umožní si půjčit auto přímo od majitele nebo naopak zužitkovat svůj nevyužívaný vůz a nechat ho vydělávat, zatímco vy spíte. Na dovolenou může každý vyrazit v pohodlém kombi, na výlet s láskou v kabrioletu a přestěhovat se můžete prostornou dodávkou. Hoppygo.com má vozidla pro každou příležitost pro každého vlastníka řidičského oprávnění. Nekupujte auto, pokud ho nepotřebujete zrovna teď.Jak to funguje? Na Hoppygo.com si vytvoříte účet. Registraci zvládnete za chvíli. Potřebovat budete pouze občanský a řidičský průkaz a vaše kontaktní údaje. Ověření nového uživatele z důvodu bezpečnosti bude trvat 24 hodin. Pak už si jen vyberete auto. Auto si můžete vybrat podle lokality, data dostupnosti a mnoha dalších filtrů a pošlete majiteli žádost o půjčku. Můžete poslat i více rezervací na stejné datum – dostanete auto jen od toho majitele, který zareaguje první. Před převzetím spolu s majitelem ověříte stav vozu, on ověří vaši totožnost a pak už můžete bezpečně vyrazit na cesty.

S HoppyGo máte auto jen tehdy, když ho potřebujete. Na výběr máte z více než 1 500 aut. Rezervace je jednoduchá. Auto si půjčíte přímo skrze mobilní aplikaci. Každá zápůjčka na hoppygo.com je navíc pojištěna zvlášť bez ohledu na pojištění jednotlivých vozidel.

Majitelé aut skrze tuto aplikaci mohou nechat své auto vydělávat. Je to jednoduché. Své auto můžete dnes zaregistrovat a zítra začnete vydělávat. HoppyGo důvěřuje 1 500 majitelů aut. Nejaktivnější majitel si vydělal za rok 2020 přes 270 tisíc korun.

Žádné smlouvy, žádné papírování. Celý proce registrace a následné pronájmy probíhají čistě přes aplikaci HoppyGo. K registraci vozu mějte připravený malý technický průkaz, stav tachometru a fotografie vozu. Přesný postup v aplikaci nebo na webu.

Je to bezpečné. Každou zápůjčku zajišťuje pojišťovna AXA. Nemusíte se o své auto bát. Uživatelé jsou prověřováni, aby bylo předcházeno nedorozuměním. Havarijní pojištění se vztahuje i na vandalismus, sklad, srážku se zvěří a živelnou pohromu. Součástí pojištění je také 24/7 asistenční služba. Pojistka se vztahuje i na zpronevěru vozu.

Není ekologičtější řešení dopravy, než sdílení vozu. Peníze vám přistanou na účet do 7 dnů od ukončení výpůjčky. Na HoppyGo.com najdete přesný postup pro to, jak zapůjčit auto a co musí auto splňovat. Prvním krokem ale vždy bude stažení aplikace HoppyGo do mobilu. Všechna auta tak budete mít doslova na dosah ruky.

Přejeme vám šťastnou cestu v případě, že si vůz půjčujete a přejeme vám vysoké zisky v případě, že dáváte své auto k dispozici.

Navštivte hoppygo.com

Jak uplatnit slevový kód na Hoppygo.com?

Hoppygo.com je služba, která funguje skrze mobilní aplikaci. Akční nabídky můžete využívat přímo v aplikaci. Případné slevové akce a nabídky vám budou také dostupné prostřednictvím této aplikace. Pokud bude možnost uplatnění slevových kódů budeme vás samozřejmě informovat zde prostřednictvím našeho slevového portálu včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte hoppygo.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hoppygo.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.