Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Limba.com

Limba.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.14/5, 105 hlasování)
Pokračovat na www.limba.com/cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Limba.com

Nakupování na Limba.com...

Limba.com je portálem, díky kterému si snadno zajistíte ubytování v chatách a chalupách, na privátech a apartmánech a také v hotelích, penzionech, bungalovech a v léčebných zařízeních. Prostřednictvím portálu komunikujete přímo s ubytovatelem. Pokud použijete na Limba.com komunikaci, ubytovateli přijde e-mail. Vy se tak můžete přímo jeho zeptat na podrobnosti. Komunikace zde probíhá na jednom místě, čímž zabráníte budoucím nedorozuměním. Limba.com Vám také poskytne službu bezpečného a pohodlného platebního mechanismu. Na jednom místě tak najdete informace, hodnocení, komunikaci přímo s ubytovatelem a jednotný platební portál pro bezpečné platby.

Limba slevové kupóny a slevové kódy

Limba.com nabízí ubytování v následujících zemích: Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česko, Chorvatsko, Estonsko, Francie, Itálie, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Nizozemsko, Polsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie.

Používání portálu Limba.com je zcela jednoduché. Do políček lokalita, stát, datum příjezdu, datum odjezdu, počet lůžek, typ ubytování a dalších rozšířených parametrů zadáte své požadavky na ubytování a pak už můžete prohlížet jednotlivé nabídky.

U každé nabídky naleznete podrobný popis ubytovacího zařízení a lokality, ve které je umístěné. Dále pak jsou zde vyjmenovány různá vybavení – parkování zdarma, možnost domácích zvířat, přítomnost wi-fi, přítomnost wellness zařízení apod.

Také se zde dovzíte detaily o ceně a platbě. Některá zařízení dovolují platit předem skrze portál Limba.com ale jiná pak preferují platbu až na místě. U každého ubytovacího zařízení naleznete hvězdičkové hodnocení a pak také slovní recenze předchozích hostů. Nechybí informace o podmínkách rezervace a o možnostech jejího zrušení s případnými poplatky za zrušení rezervace.

Rozhraní Limba.com je dostupné v Českém jazyce a ceny jsou popsané v Českých korunách – na rozdíl od jiných zahraničních portálů tak nemusíte používat kalkulačku – vše je tu pro Vás perfektně připraveno.

V informacích pak naleznete také vysvětlivky pro některé pojmy a obecné podmínky pro použití portálu Limba.com.

Věříme, že díky Limba.com naleznete ubytování v každé destinaci, kam byste si přáli vyrazit a užijete si tak svoji dovolenou nebo budete mít alespoň příjemnou služební cestu.

Navštivte www.limba.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Limba.com?

Rezervační portál Limba.com nenabízí v současné chvíli žádné možnosti uplatnění slevového kódu. Všechny nabídky pro Limba.com dostupné skrze náš slevový portál SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné automaticky po přechodu do Limba.com skrze odkazy v našich jednotlivých kupónech.

Pokud Limba.com začne nabízet výhody a slevy pro ubytování prostřednictvím slevových kódů, tak Vás o této skutečnosti budeme informovat na tomto místě včetně konkrétního návodu na použití těchto kódů.

Navštivte www.limba.com/cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Limba.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.