Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Smartpujcka.cz slevový kupón - červen 2020
Smartpujcka.cz

Smartpujcka.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.smartpujcka.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2020

Více o Smartpujcka.cz

Nakupování na Smartpujcka.cz...

“ Společnost EC Financial Services, a.s. je dynamickým poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR. Prvním pilířem činnosti společnosti jsou hotovostní půjčky poskytované přes síť více než 700 vázaných obchodních zástupců, kdy naše tradice sahá až do roku 2012 pod obchodní značkou Express Cash. Druhým pilířem naší činnosti se pak stává bezhotovostní online půjčka pod značkou Smart půjčka, kde našim prémiovým klientům nabízíme výrazně levnější produkt, navíc s vyšším úvěrovým rámcem. Jsme držiteli licence od ČNB, a to jako jedni z prvních od 1. 12. 2017.“Výhodami využití této společnosti pro získání půjčky je transparentnost, výhodně nastavené podmínky, jednoduchost se kterou to zvládnete, kredibilita firmy a férovost v jednání se zákazníky.

Celý proces získání půjčky na portálu Smartpujcka.cz probíhá online a jednoduše. Vy můžete mít peníze na svém účtu už do 15 minut od schválení. Půjčit si můžete až 300 000 Kč na dobu maximálně 48 měsíců.

Navštivte www.smartpujcka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Smartpujcka.cz?

Jak tedy získáte půjčku od smartpucjka.cz? Zde je návod:

• V kalkulačce si vyberte půjčku, kterou chcete - tedy kolik a na jak dlouhou dobu půjčit.

• Pak od Vás potřebují několik osobních údajů a zeptají se i na Vaši finanční situaci. Některé z údajů bude třeba dále doložit dokumenty, které nahrajete na web smartpujcka.cz.

Co tedy budete potřebovat?
platný občanský průkaz a další platný doklad, např. řidičský průkaz nebo pas, funkční mobilní telefon a e-mail dále výpisy z účtu vedené na Vaše jméno za poslední 3 měsíce (získáte ve Vašem internetového bankovnictví) pracovní smlouvu nebo potvrzení o výši příjmu + výplatní pásky za poslední 3 měsíce

• Po odeslání všech podkladů posoudí Vaši žádost pracovníci smartpujcky. Pakliže něco bude chybět nebo nebude čitelné, budete kontaktováni. Pokud parametrům Vaší žádosti nebudou moci vzhledem k situaci vyhovět, předloží Vám alternativní nabídku. V pracovní dny se řeší vše obratem.

• Podpis smluv probíhá elektronicky. Při žádosti se Vám vytvoří účet v našem Klientském portálu, kde smlouvy podepíšete. Budete k tomu potřebovat ale i přístup do Vašeho internetového bankovnictví. Na Váš účet Vám totiž bude zaslána platba 1 Kč, která bude mít unikátní variabilní symbol. Toto číslo pak opíšete do Klientského portálu a vše je uzavřeno bez nutnosti tisku papíru či návštěvy pošty! Nebojte se, Vaše přístupové údaje do internetového bankovnictví po Vás nikdy nebudou vyžadovány, ani je na web nikdy nebudete zadávat! POZOR - účet, kam je zasílána autorizační korunu musí být veden na Vaše jméno!

• Podpisem smlouvy v Klientském portále Vám peníze ihned odešlou. Pokud máte účet u vybraných bank, pak jsou peníze na Vašem účtu již za 15 minut!

• Vše o Vaší smlouvě najdete vždy v Klientském portálu a zašlou Vám rovněž i dokumenty na e-mail. Ve smlouvě najdete číslo účtu, kam budete splátky půjčky zasílat. POZOR! Prosím zadejte vždy správný variabilní symbol, ať Vaši platbu poznají!

• Pokud se při splácení dostanete do zpoždění, komunikujte s poskytovatelem. Mají pro nenadálé situace pochopení a v případě rozumného prodlení Vám nebudeme účtovat žádné sankce nebo pokuty.

Navštivte www.smartpujcka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Smartpujcka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.