Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Říjnové knihobraní na albatrosmedia.cz

Říjnové knihobraní na albatrosmedia.cz

Větší část října už je za námi, ale na Albatrosmedia.cz je vždy z čeho vybírat. Podívejte se na aktuální nabídku bestsellerů z Albatrosmedia.cz:

V nakladatelství Motto vychází novinka Haliny Pawlowské Díky za fíky, která je volným pokračováním úspěšné knihy Díky za každé nové ráno. Vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. O tom je tenhle příběh.

Milovníci napětí by si neměli nechat ujít tajemný psychothriller Město ztracených. Vydejte se se s vyšetřovatelkou Casey Duncanovou do nitra kanadské divočiny a zjistěte, co se stane, když se úkryt stane pastí!

Chvíle příjemného mrazení zažijete také s knihou Když jsi odešel od Johna Marrse, autora úspěšného románu Spřízněné duše. Odhalte, proč Simon musel náhle opustit svou ženu i rodinu a zmizet na dlouhých 25 let...

Fanoušci Suzanne Collinsové, autorky bestselleru Hunger Games, se mohou těšit na 1. díl její nové dobrodružné série Letopisy Podzemě – Gregor a město pod městem.

Ten nejlepší první dojem se naučíte udělat pod vedením zkušené dvojice lektorů – Jana Čenského a Lenky Bernardes. Ve své knize První dojem vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování...

Nepřehlédnutelnou ozdobou vaší knihovny se může stát vizuálně úchvatná publikace David Bowie: ilustrovaný životopis s fantaskními ilustracemi, kterých se zhostila talentovaná výtvarnice María Hesse.


Albatrosmedia.cz

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.