Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Alza Neo

Alza.cz nedávno inovovala svou službu Alza Neo. Jedná se o službu, která umožňuje bezstarostný pronájem elektroniky za poplatek od 690 Kč měsíčně. Za dva roky fungování tento program využily desetitisíce zákazníků. Největší zájem je o prémiové mobilní telefony.

Alza Neo je skvělou alternativou k finančním službám Alzy - tedy nákup na splátky nebo na Třetinku. Službu využívají jak koncoví zákazníci tak firmiy nebo drobní podnikatelé. Firmy se chtějí zabývat především jádrem svého podnikání a nechtějí řešit neustálou obnovu svého zařízení. Jednotlivci pak oceňují rozložení jednoho velkého jednorázového nákladu z a nákup zařízení do měsíčních poplatků. Nezatíží tím svůj rozpočet, neřeší pojištění a navíc od Alzy dostanou vždy ten nejnovější model. U notebooků a počíatčů jsou to 2 roky.

Nová verze Alza Neo je uživatelsky přívětivá, přináší širší nabídku produktů k pronájmu a kromě PC, tabletů a telefonů pro soukromé osoby nabízí také další druhy zboží pro firmy - například 3D tiskárny nebo monitory.


Alza.cz

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.